Kontakt

Har du frågor, synpunkter eller vill få information om Eskilstuna United DFF? 

Kontakta oss gärna enligt nedanstående uppgifter: 

Klubbchef
Riki Simic
Epost: riki@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-217 10 11

Elit

Tränare
Fredrik Bernhardsson
Epost: fredrik.bernhardsson@eskilstunaunited.se

Tränare
Elena Sadiku
epost: elena.sadiku@eskilstunaunited.se

Administration
Kevin Andersson
Epost: kevin.andersson@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-274 20 40

Fysioterapeut
Elin Löfving, leg fysioterapeut
Mobil: 076-08 77 385

Materialare, A-laget
Anders Blomstrand
Mobil: 070-644 29 82

Akademi (F17/F19)

Akademichef, huvudtränare F19
Casey Mattsson
Epost: casey.mattsson@eskilstunaunited.se
Mobil:076-69 69 649

Assisterande tränare F19, administrationsansvarig
Lukas Gustavsson
Epost: akademi@eskilstunaunited.se
Mobil: 072-307 23 64

Assisterande tränare F19
Bryan Mattsson
Epost: akademi@eskilstunaunited.se
Mobil: 076-026 95 61

Målvaktstränare
Peter Kristoffersson

Huvudtränare F17
William Karlsson
Mobil: 072-164 00 92

Materialare, F 17/F19/ A-laget
Morgan ”Mogge” Boussard
Mobil: 073- 680 62 46

Sportkontor

Kontorsansvarig, kommunikation
Elina Gustavsson
Epost: elina@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-424 84 78

Kansli, Administration
Eva Hallenfeldt-Ahlin
Epost: kansli@eskilstunaunited.se
Mobil: 073-038 57 90

Sportsligt ansvarig barn och ungdom
Casey Mattsson
Epost: casey.mattson@eskilstunaunited.se
Mobil:076-69 69 649

Barn- och Ungdomsråd
Katy Eriksson
Epost: katy.eriksson@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-625 38 75

Evenemang

Matchansvarig
Kalle Siljebråt
Epost: Karl-anders.siljebrat@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-563 23 01

Säkerhetsansvarig
Jonny Axelsson
Mobil: 070-526 79 17

För media- och ackrediteringar:
Epost: karl-anders.siljebrat@eskilstunaunited.se

Hållbarhet och JAG2030

Hållbarhetsansvarig 
Emre Gürler
Epost: emre@eskilstunaunited.se
Mobil: 073-971 47 04

Projektansvarig Girls United och Work United
Sandi Haddad Sharro
Epost: sandi.sharro@eskilstunaunited.se
Mobil: 072-358 32 08

Försäljning

Åsa Kalmerén
Epost: asa@eskilstunaunited.se
Mobil: 073-901 79 39

Övrigt

Styrelsen
Epost: lina.bertilsson@eskilstunaunited.se