Kontakt

Har du frågor, synpunkter eller vill få information om Eskilstuna United DFF? 

Kontakta oss gärna enligt nedanstående uppgifter: 

Klubbchef
Riki Simic
Epost: riki@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-217 10 11

Elit

Sportchef, Huvudtränare
Magnus Karlsson
Epost: magnus.karlsson@eskilstunaunited.se

Assisterande tränare
Fredrik Bernhardsson
epost: fredrik.bernhardsson@eskilstunaunited.se

Administration
Kevin Andersson
Epost: kevin.andersson@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-274 20 40

Kansli

Kanslist
Eva Hallenfeldt-Ahlin
Epost: kansli@eskilstunaunited.se
Mobil: 073-038 57 90

Kommunikation och Sociala medier
Siri Ed Kristersson
Epost: siri.kristersson@eskilstunaunited.se

Utbildningsansvarig Barn-, Ungdom- och Akademi
Kent Nyström
Epost: kent.nystrom@eskilstunaunited.se
Mobil:070-760 09 54

Barn- och Ungdomsråd
Katy Eriksson
Epost: katy.eriksson@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-625 38 75

Evenemang

Matchansvarig
Kalle Siljebråt
Epost: Karl-anders.siljebrat@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-563 23 01

Matchkoordinator
Elina Gustavsson
Epost: elina@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-424 84 78

Säkerhetsansvarig
Jonny Axelsson
Mobil: 070-526 79 17

För media- och ackrediteringar:
Epost: evenemang@eskilstunaunited.se 

Hållbarhet och JAG2030

Hållbarhetsansvarig 
Emre Gürler
Epost: emre@eskilstunaunited.se
Mobil: 073-971 47 04

Ronjabollen och Work United
Sandi Haddad Sharro
Epost: sandi.sharro@eskilstunaunited.se
Mobil: 072-358 32 08

Försäljning

Bengt Gustafsson
Epost: marknad@eskilstunaunited.se
Mobil: 070-551 05 80

Pasi Jantunen
post: pasi.jantunen@eskilstunaunited.se
Mobil: 072-727 17 77

Övrigt

Styrelsen
Epost: styrelse@eskilstunaunited.se