Vi ska jobba med Carola den 20 juli i Sundbyholm

Vill du vara med på ett kul jobb som bygger gemenskap och ger pengar till föreningen? Kom och jobba med oss i United på Carolakonserten den 20 juli! 

Den 20 juli kommer en av Sveriges största artister till Sundbyholm. Och vi ska vi hjälpa till. Vi ska bygga upp området på fredagen, agera värdar och städa med mera under konserten och sedan hjälpa till att plocka ner området på söndagen. Visst låter det kul? 

Som om inte det vore nog ska vi också ansvara för parkeringen. 

Vill du bidra med din tid? Vi gör det tillsammans och har kul under tiden. Samtidigt bidrar din insats till föreningens ekonomi. Vi välkomnar spelare, ledare, föräldrar, medlemmar och alla andra som vill ställa upp för föreningen och alla våra tjejer som älskar att spela fotboll. Alla behövs!

Ungefärliga tider som gäller

  • Fredag 8-13, bygga området
  • Lördag 15-22 eventet + parkering
  • Söndag 8-13, riva området

Vi behöver vara ca 10-15 personer på respektive arbetspass. 

Uppdatering:

Nu kan du anmäla dig via formuläret på denna länk:

https://forms.gle/25orwamg4SrsDWnAA

Vi behöver ha din anmälan senast måndag den 15 juli.

Dela